Hakkımızda

 

MADNA —

HakkımızdamaDna fikri, sokaklarımızda gittikçe yaygınlaşan zengin yemek kültürümüzün yansıması olan küçüklü büyüklü restoran işletmelerine nasıl katkımız olabilir fikrinden doğdu. Kendimizi özel hissedeceğimiz bir ortamda değerli bir misafir olarak ağırlanmak, eğitimli ve memnun çalışanların sunduğu göze, damağa ve sağlığa hitap eden yemek yemek her birimizin hakkı …Turizm ve hizmet sektörünün önemli parçalarından olan restoranların lokanta işletmeciliği yanında olmazsa olmazları olan hukuki yapı, mimari özellikler, sürdürülebilirlik esasları ve kalite güvencesini birarada sunan çoklu disiplinli yenilikçi bir danışmanlık tasarladık.


Madde ve manada denge arayışımızı ifade eden maDna adı ile, her restoranın fiziksel bir mekan olma ötesinde, kendine özgü duyguların, lezzetlerin ve deneyimlerin buluştuğu ruhsal varlığını güçlendirmeyi amaçladık.


Herbirimiz kendi alanlarında akademi ve uygulama bilgisine sahip beş kadın olarak amacımız; restoranlara duyarlılığı, estetiği, yeniliği ve yaratıcılığı esas alan bakışımızı yansıtarak dönüştürmek ve dönüşmek.